Cosmelan – usuwanie przebarwień

Cosmelan to preparat nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. Kuracja umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych . Przywraca skórze gładkość i blask.
Terapia Cosmelan usuwa nawet intensywne plamy i przebarwienia skóry, w tym także zadawnione, utrzymujące się od wielu lat. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. Zazwyczaj stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji, w przypadku skóry ciemnej plamy znikają po 8 do 10 dniach. Cosmelan jest bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma. W 98 na 100 przypadków redukuje intensywność plam o 95%. Dodatkowo zwęża rozszerzone pory, zmniejszenie wydzielanie łoju, przywraca również równowagę skórze tłustej i mieszanej. Wyraźnie stymuluje odnowę kolagenu, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Działa przeciwstarzeniowo. Cosmelan jest połączeniem peelingu chemicznego oraz dermokosmetyków stworzonych specjalnie do tego celu.
Zabieg przebiega dwuetapowo. W gabinecie lekarskim, lekarz nakłada maskę z preparatu Cosmelan 1, która pozostaje na skórze przez kilka godzin, po czym jest ona zmywana przez pacjenta w domu. Czas aplikacji maski zależy od fototypu skóry i jest określany przez lekarza. Kontynuacją terapii jest krem Cosmelan 2 , który pacjent dostaje do stosowania w domu przez okres co najmniej trzech miesięcy.
  • przebarwienia pochodzenie hormonalnego
  • przebarwienia posłoneczne
  • melasma
  • piegi
  • znamiona barwnikowe
  • plamy starcze

Facebook