O nas

Lekarz medycyny Piotr Fleszar, anestezjolog.

O nas

Lekarz medycyny Piotr Fleszar, anestezjolog, absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej . Uczestnik licznych krajowych i międzynarodowych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej .Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
Medycyna estetyczna to moja pasja. Zajmuję się nią już od 2007 roku. Pracowałem wówczas w Miejskiej Farmie Piękności w Gdyni. Dziś zapraszam Państwa do mojego gabinetu, w którym czeka szeroki wachlarz zabiegów z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej. Bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta to moje motto, którym kieruję się w pracy każdego dnia.
W czasie kilkunastoletniej już pracy na polu medycyny estetycznej spotkałem wielu wybitnych specjalistów, zarówno w kraju jak i za granicą. Miałem przyjemność uczyć się od najlepszych. W trakcie szkoleń, konferencji wymieniamy doświadczenia z innymi lekarzami, dzielimy się wiedzą i spostrzeżeniami. Często po prostu konsultujemy przypadki czy szukamy wspólnie najlepszych dla pacjenta rozwiązań. I to jest właśnie sedno sprawy-pacjent, który przychodzi do mnie, ma do mnie zaufanie i powierza mi swój problem. Nie mogę go zawieść. Moją motywacją, inspiracją i nieukrywaną dumą jest zadowolony, powracający do mnie pacjent.

Facebook