Terapia osoczem bogatopłytkowym Regeneris

Rewitalizacja i odnowa komórek skóry. Wygładzanie zmarszczek, bruzd i fałdów. Biostymulacja komórek skóry. Potocznie nazywana „wampirzym liftingiem” to metoda wypełniania zmarszczek i regeneracji skóry przy pomocy osocza bogatopłytkowego. Jest to alternatywa dla zastrzyków z Botoxu czy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

 

Podczas wizyty lekarz pobiera niewielką ilość krwi pacjenta a następnie odwirowuje ją w wirówce laboratoryjnej. W ciągu kilku minut erytrocyty i leukocyty zostają oddzielone od osocza zawierającego płytki krwi. Tuż przed wykonaniem zabiegu dodaje się specjalny odczynnik aktywujący płytki do produkcji czynników wzrostu uzyskując osocze bogatopłytkowe. W ten sposób powstaje preparat, który po wstrzyknięciu np. w bruzdy nosowe wypełnia je.

 

Zabieg można wykonać również jako formę mezoterapii pobudzając skórę do autoregeneracji i wyraźnie ją odmładzając. Zabieg przeznaczony jest dla szerokiej grupy pacjentów gdyż właściwie nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Dodatkowo fakt, iż pochodzi on od pacjenta czyni go bezpiecznym dla jego organizmu, wykluczając wystąpienie alergii. 

 

Efekty, które możemy uzyskać, dzięki tej metodzie to:

  • rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
  • przyspieszenie produkcji kolagenu
  • poprawa ukrwienia skóry
  • wygładzenie zmarszczek i fałdów
  • leczenie blizn, również potrądzikowych
  • pobudzenie wzrostu włosów( obszary łysienia)

Cennik

Terapia biorewitalizująca Regeneris - osocze bogatopłytkowe 

mezoterapia skóry 1 okolica (twarz, szyja,dekolt lub dłonie)

mezoterapia skóry twarzy, szyi i dekoltu

mezoterapia głowy (łysienie)

 

 800

1400

800