Odmładzanie dłoni

Nic tak nie zdradza wieku Kobiety jak dłonie. Z wiekiem skóra dłoni szybciej, niż pozostałe obszary traci swoją sprężystość, jędrność, robi się cienka. Następuje zanik podskórnej tkanki tłuszczowej. To wszystko powoduje, że powierzchowne żyły, ścięgna i kości śródręcza robią sie bardziej widoczne, nadając dłoni bardziej „kościsty“ wygląd.

 

Oprócz normalnych fizjologicznych procesów, na przyspieszenie starzenia sie dłoni duży wpływ mają czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura, wiatr, detergenty wykorzystywane w gospodarstwie domowym, etc. Dłonie są najbardziej narażone na zewnętrzne czynniki przyspieszające proces starzenia sie skóry. 

 

Najnowszą metodą wykorzystania kwasu hialuronowego, dotychczas wykorzystywanego w odbudwie utraconej objętości tkanek, oraz modelowaniu i kształtowaniu twarzy i ciała, jest zabieg odmłodzenia dłoni.

 

Zabieg jest bardzo bezpieczny, oraz prawie bezbolesny. Jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Polega on na wstrzyknięciu przy pomocy bardzo cienkiej kaniuli (tępo zanończona igła minimalizujacą ryzyko uszkodzenia naczyń oraz włókien nerwowych) specjalnego stabilizowanego żelu kwasu hialuronowego pod skórę, w miejsca posiadające ubytek tkanki poskórnej. Po zabiegu wykonuje się masaż powierzchni grzbietowej dłoni w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu, nadajac dłoni naturalny odmłodzony wyglad. Efekt widoczny jest od razu, i poza małymi sladami wkłucia nie widać żadnych sladów ingerencji. Dłoń wygląda na bardziej pełną, skóra jest napieta, a dotychczas widoczne pogrubione żyły są niewidoczne. Po zabiegu można wrócic do swoich codziennych obowiązków, i nie ma konieczności wyłączania się z życia zawodowego.

 

Efekty zabiegu:

  • poprawa kondycji i wyglądu skóry dłoni
  • niewidoczny kościec dłoni
  • wygładzone zmarszczki na dłoniach
  • młodszy wygląd skóry dłoni
  • przywrócona sprężystość i jędrność skóry dłoni
  • poprawa kolorytu skóry dłoni
  • stymulacja regeneracji skóry dłoni
  • głębokie nawilżenie skóry dłoni

 

Cennik

 

Odmładzanie dłoni kwasem hialuronowym                                                                                                                                                                                            

       

 

 - Zabieg                2-5ml HYAcorp MLF1    

1200 

                              5 ml RRS Hyalift 75pro   600