Mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ciała preparatami Jalupro HMW, Stylage Hydro, Stylage Hydro Max, CytoCare 532, StretchCare

Mezoterapia igłowa pozwala dostarczyć skórze za pomocą serii wstrzyknięć zestawu niezbędnych substancji odżywczych. W tym celu wykorzystuje się specjalnie opracowane koktajle witaminowe dopasowane do potrzeb skóry pacjenta i rodzaju zabiegu. Wśród stosowanych składników aktywnych znajdują się m.in. witaminy, mikroelementy, oligoelementy, kwas hialuronowy i aminokwasy. Mezoterapia może być wykorzystywana do regeneracji skóry całego ciała – stosuje się ją jako składnik terapii odmładzającej twarzy, szyi, dekoltu, dłoni. Terapii ujędrniającej – brzucha, pośladków i ud oraz w terapii łysienia. Mezoterapię wykonuje lekarz za pomocą specjalnych mikro-igieł.

 

Stylage Hydro Max

Stylage HydroMax to żel zawierający usieciowany kwas hialuronowy w połączeniu ze sterylną, całkowicie biodegradowalną i nietoksyczną substancją nawilżającą – sorbitolem. Produkt jest przeznaczony do przeciwdziałania przesuszeniu lub zwiotczeniu skóry o dużym nasileniu. Stylage HydroMax to żel zawierający usieciowany kwas hialuronowy w połączeniu ze sterylną, całkowicie biodegradowalną i nietoksyczną substancją nawilżającą – sorbitolem. Produkt jest przeznaczony do przeciwdziałania przesuszeniu lub zwiotczeniu skóry o dużym nasileniu.

Dzięki zawartości sorbitolu o silnych właściwościach przeciwutleniających i nawilżających produkt ten pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, zapewniając tym samym właściwy poziom jej nawilżenia, a także ogranicza degradację kwasu hialuronowego. Zastosowanie tego produktu zapewnia błyskawiczne poczucie odświeżenia oraz długotrwałe działanie nawilżające.

Maxi nawilżenie o przedłużonym działaniu. Efekt 4 w 1
• podwójne nawilżanie
• długotrwały efekt
• rekonstrukcja skóry
• działanie antyoksydacyjne

 

Stylage Hydro

Stylage Hydro to udoskonalony żel zawierający kwas hialuronowy, przeznaczony do przeciwdziałania przesuszeniu i zwiotczeniu skóry o umiarkowanym nasileniu. Wchodzący w skład produktu mannitol o działaniu przeciwutleniającym wzmacnia ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i chroni nieusieciowany kwas hialuronowy przed zbyt szybką degradacją, zapewniając tym samym efekt długotrwałego nawilżenia. Stylage Hydro zapewnia aktywne i długotrwałe nawilżanie skóry, poprawę struktury skóry i sprawia, że skóra jest mniej narażona na procesy starzenia, jest zdrowa i promienna.

 

CytoCare 532

W Klinice Urody MEDIDERM w Gdyni wykorzystujemy CytoCare®532 – ekskluzywny koktajl do mezoterapii, opracowany we francuskim laboratorium RevitaCare®. Preparat przynosi efekt wyraźnego wygładzeni i odmłodzenia skóry w miejscu ostrzykiwania. W składzie koktajlu CytoCare®532 znajduje się kwas hialuronowy oraz 55 aktywnych składników, w tym witaminy, aminokwasy i sole nieorganiczne. Mezoterapia z zastosowaniem CytoCare® powstrzymuje efekty starzenia, silnie nawadnia skórę i przyspiesza jej regenerację komórkową.

 

StretchCare

Wspomniane laboratorium RevitaCare® we Francji oferuje także koktajl do mezoterapii o nazwie StretchCare. Jest to kompozycja składająca się z kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, witaminy B5 oraz kompleksu antyoksydantów DMAE. Tak dobrane składniki skutecznie obkurczają włókna kolagenowe, prowadząc do efektu liftingu skóry. Twarz poddana mezoterapii z koktajlem StretchCare nabiera wyrazistego, idealnie wyrzeźbionego owalu. Problem opadającej, zwiotczałej skóry znika. Ponadto cera staje się lepiej nawilżona, odżywiona i rozświetlona. StretchCare można stosować w mezoterapii nie tylko na twarz, ale i na inne strefy, które utraciły jędrność, takie jak biust i dekolt. Zabieg przyczynia się do wyeliminowania przebarwień pigmentacyjnych oraz zmniejszenia widoczności rozstępów.

 

Jalupro HMW

Wśród zabiegów mezoterapii proponujemy również preparat Jalupro HMW wyprodukowany przez włoską markę Professional Dietetics. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego w parze z kompleksem aminokwasowym skutecznie odżywia komórki skóry. Skóra wreszcie staje się optymalnie nawilżona i odżywiona. Mezoterapia Jalupro HMW zwiększa elastyczność i napięcie skóry, dzięki czemu drobne zmarszczki zostają wyraźnie spłycone. Kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie tkanek, a kompleks aminokwasowy odżywia fibroblasty, czyli komórki odpowiedzialne za tworzenie nowych włókien kolagenowych.

 

W trakcie wizyty w Klinice Urody MEDIDERM w Gdyni lekarz pomoże dobrać rodzaj mezoterapii, odpowiedni do potrzeb pacjenta oraz rodzaju skóry.

 

Cennik

 

Rewitalizacja skóry przy pomocy mezoterapii igłowej twarzy, szyi, dekoltu, dłoni  
(jedna okolica to np. twarz, dwie okolice to np. twarz+szyja , szyja+dekold czy twarz+dłonie - dowolna kombinacja)  
   
Rewitalizacja skóry preparatami Jalupro HMW  
Jedna okolica  500
Dwie okolice    750
   
Rewitalizacja skóry preparatami Stylage Hydro Max, Restylane Vital, Neauvia Hydro Deluxe  
Jedna okolica  600
Dwie okolice 1000
   
Rewitalizacja skóry preparatami Stylage Hydro, Restylane Vital Light, RRS Hyalift  
Jedna okolica  450
Dwie okolice 800
Trzy okolice 1100