Lipoliza - usuwanie naddatków tłuszczu z okolic podbródka, brzucha, ud, kolan i innych.

Lipoliza iniekcyjna pozwala skutecznie redukować liczbę komórek tłuszczowych w newralgicznych obszarach ciała. Modeluje sylwetkę – wyszczupla brzuch, uda i biodra oraz wysmukla linię podbródka. A wszystko bez drakońskiej diety i wysiłku fizycznego.

 

Metoda lipolizy iniekcyjnej, stanowi dziś doskonałą alternatywę dla tych wszystkich, którzy z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej odczuwają dyskomfort, a mimo wszystko nie chcą, lub nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny, jakim jest odsysanie tłuszczu (liposukcja). Preparat stosowany do iniekcji przenika z łatwością przez błony komórkowe do ich wnętrza, a podany w większych ilościach powoduje rozluźnienie struktury błon i w efekcie ich rozerwanie. Po wniknięciu do komórki tłuszczowej wywołuje rozpad nagromadzonych w niej trójglicerydów. Następnie wraz z powstałymi lipoproteinami jest transportowana do wątroby. Tam następuje ostateczny rozpad tłuszczów i ich wydalenie z organizmu.

 

Wskazania:

  • podwójny podbródek
  • fałd tłuszczowy na  brzuchu
  • tłuszcz w okolicy kolan
  • tłuszcz na części zewnętrznej i wewnętrznej ud
  • tłuszcz w okolicy kostek kończyn dolnych 

 

Cennik

Lipoliza- usuwanie naddatków tłuszczu z okolic podbródka, brzucha, ud, kolan i innych.

 
Zabieg (cena zależy od ilości zużytych ampułek)                                                                                 300-800