Cryolift Filorga

Innowacyjna metoda Cryolift Filorga opracowana w Laboratorium Filorga oparta jest na dobroczynnym działaniu krioterapii połączonej z dostarczeniem skórze niezbędnych witamin i minerałów. Cryolift Filorga poprawia kondycje skóry, odbudowuje i regeneruje ją.

 

W zabiegu Cryolift Filorga wykorzystuje się bogate kompleksy biologiczne intensywnie regenerujące i stymulujące skórę do odnowy komórkowej, pozyskiwane według najnowocześniejszych technologii z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki medycznej. 

 

Zabieg Cryolift Filorga wykonujemy strefowo, wtłaczając kompleksy aktywne w skórę za pomocą masażu z użyciem głowicy uwalniającej stabilizowane zimno.
Preparaty wykorzystywane w zabiegu Cryolift Filorga to specjalne kompleksy biologiczne opracowane przez Laboratorium Filorga, oparte na wyciągach komórkowych z kawioru łososia. 
NCTF żel – kluczowy składnik wykorzystywany w mezoterapii. Wyjątkowy kompleks polirewitalizujący - stanowi bombę składników odżywczych. Jest bogaty w witaminy, aminokwasy, koenzymy, kwasy nukleinowe i antyoksydanty. Posiada właściwości intensywnie regenerujące skórę. Stymuluje różnorodne reakcje biochemiczne w skórze.
Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu - skóra zyskuje zdrowy koloryt, jest nawilżona, napięta i rozświetlona.
Przy wykonaniu serii zabiegów w sposób naturalny przywracamy skórze jędrność, elastyczność, jednolity koloryt, poprawia się owal twarzy (modelowanie i uniesienie policzków, redukcja „chomików”) - skóra staje się gładka, wyraźnie młodsza i pełna blasku.

 

Cennik

Cryolift Filorga +NCTF + maska+krem

250*/300**

Cryolift Filorga ujędrniający biust

250-350
 *twarz  **twarz, szyja, dekolt